HAKKIMIZDA

hakkımızda

Genç Enerji olarak, 1996 yılında iş adamı Yalçın Kılınçarslan’ın vizyonuyla mekanik tesisat sektöründe yolculuğumuza başladık. Kuruluşumuzdan bu yana, iş ahlakını temel alan çalışma prensibimiz ve müşteri ihtiyaçlarını önceliklendiren çalışma anlayışımızla sektördeki global yenilikleri yakından takip ederek sürdürülebilirlik odaklı mekanik tesisat sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösterdik.

2000’li yılların başından itibaren bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimizle de bir aile olmayı başardık, sektörlerinin öncü firmaları ile çalışma fırsatı bulduk. Bu dönemlerde Türkiye genelinde servis ve satış organizasyonu kurarak kendi markamızla Uzak Doğu’dan klima ithalatı gerçekleştirdik ve General markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak klima sektöründe tanınan bir konuma ulaştık.

2009 yılına geldiğimizde Türkiye ve dünyadaki değişen ticari atmosfer ile mekanik tesisat sektöründeki faaliyetlerimizi yeniden şekillendirme ve inşaat sektörüne girme kararı aldık. Bu stratejik dönüşümle, yurt içi ve yurt dışında mekanik tesisat sektöründeki faaliyetlerimizi sürdürürken inşaat sektörüne ilk adımlarımızı attık.

İnşaat sektörüne, renovasyon ve küçük ölçekli bina inşaatı işleriyle adım atan firmamız ile bugün, lüks ve yüksek kaliteli konut projelerini hayata geçirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sahip olduğumuz B Sınıfı Müteahhitlik Belgesi ile çevreye duyarlı, yüksek kaliteli ve insan merkezli yaşam alanları oluşturma misyonumuzu, her türlü zorluğa rağmen müşterilerimiz, çalışanlarımız ve alt yüklenicilerimizle olan ilişkilerimizi etik değerler, insan hakları ve karşılıklı saygı ilkesi üzerine kurarak sürdürmekteyiz. Bu yaklaşımımızla, bereketli ve helal mekanlar inşa etme vizyonumuzu, kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi hedefliyoruz.